Про проєкт

«Жінка для жінки» - це платформа, створена громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи»  для допомоги жінкам, які опинилися у кризових життєвих обставинах.
Ми публікуємо їх розповіді, адже ніхто крім них не розкаже свою історію краще. Ми підсилюємо голос жінок в скруті, щоб про них дізналися ті, хто мають змогу допомогти.
В такий спосіб ми сприяємо посиленню солідарності жінок, коли одна жінка може напряму допомогти іншій.

Платформа пропонує прості і прямі інструменти підтримки - фінансова допомога, покупка продуктів та ліків чи замовлення послуг та надання роботи.

Кожна історія жінки перевіряється перед публікацією, отже наші благодійниці можуть бути впевнені, що їх добрий намір дійсно допоможе людині в скруті.

Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, напишіть нам на пошту і ми дамо реквізити та контакти жінки.

Якщо ви хочете допомогти проєкту - зробіть донат.

За півтора року існування проєкту ми допомогли 110 жінкам – деяким одноразово, деяким кілька разів. Є декілька жінок у такій глибокій кризі, яким допомагали регулярно раз на певний час, наприклад раз на 2-3 місяці.

Загалом було скеровано фінаснової допомоги - 770 тис. грн, а також багато продуктових посилок, засобів гігієни, одягу, взуття, ліків, техніки (смартфони, ноутбуки, планшети), книжок, іграшок, постільної білизни.

Звернутися може будь-яка жінка в Україні, яка перебуває у важкій скруті. Треба заповнити анкету на нашому сайті, ми розглядаємо анкету, вирішуємо чи публікувати історію та зв'язуємося із жінкою.

Найпоширеніші запити на допомогу надходять від таких категорій: постраждалі від домашнього насильства, сексуального насильства, ті, хто опинилися у кризових кімнатах та притулках без засобів для існування, жінки з інвалідністю, ті, що втратили працездатність, мають велику кількість дітей і не мають партнера/чоловіка, а з роботою труднощі, внутрішньо переміщені особи, жінки, які постраждали від війни, а також ті, хто живуть в окупації.

Платформа супроводжується командою громадської організації Центр «Жіночі перспективи», яка протягом 24 років допомагає жінкам, які опинилися у складних життєвих обставинах, пов'язаних з домашнім насильством, дискримінацією на ринку праці, безробіттям та ін.

Попросити допомогу

Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.

Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.

Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям

Заповнити анкету