Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Ми зібрали кілька історій, як благодійниці допомогли жінкам, які опинилися у кризових життєвих обставинах.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Через війну у 2014 році та повномасштабне вторгнення я двічі втрачала свій дім. Аби знову стати на ноги, взяла кредит. Зараз навчаюся на психологічному факультеті та працюю в лікарні з військовими. Потерпала від аб’юзивних стосунків.Я хворію на депресивний розлад, і маю чергове загострення, тож потребую ліків, які, на жаль, дуже дорогі для мене. Прошу допомоги, аби пройти лікування, віддати кредит й повернутись до життя, де зможу допомагати іншим.
Я з Краматорська. Наприкінці 2024 року дізналася про онкологію — рак шийки матки 2 стадії та анемію тяжкого ступеня. Пройшла хіміо- та променеву терапію, і наразі потребую продовження лікування й дообстежень. Живу з 15-річним сином, на обстеження їжджу до Харкова. До захворювання працювала, але через стан здоров’я була змушена звільнитися. Грошей на аналізи не маю зовсім. Потрібно пройти КТ, яке коштує 3950 грн. Я у відчаї.
Мій дім в окупації, у Мелітополі - там живуть чужі люди. Донька живе в Грузії, її чоловік б’є та знущається з неї відтоді, як народилася онучка. Донька не може виїхати через фінансову скруту. Колишній зять загинув на війні, і мої онуки - 12 та 16 років - залишилися самі в чужій квартирі та місті. А я нещодавно перенесла операцію з трансплантації нирки і досі в лікарні.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.