Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
«Жінка для жінки» - це проєкт, створений для допомоги жінкам, які опинилися у кризових життєвих обставинах.
Ми публікуємо їх розповіді, адже ніхто крім них не розкаже свою історію краще. Прагнемо підсилювати голос жінок в скруті, щоб про них дізналися ті, хто має змогу допомогти.
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Підтримайте проєкт пожертвою!
Я зовсім не маю грошей, навіть на їжу. Я пережила безліч домашнього насильства від чоловіка, рано осиротіла, народила 4 дітей. Коли ми розлучилися, він вигнав мене з дому, забравши й дітей. Не маючи власного житла та грошей, із 1 тис. гривень заощаджень я поїхала на заробітки за кордон. Захворіла на запалення яєчників і потребую лікування. Благаю, допоможіть.
Я з дітьми постраждала від домашнього насильства. Ми втікали з дому після побоїв, які тривали з 20:00 до 4:00 ранку, забравши з собою лише документи. Зараз я та двоє дітей — 12 і 14 років — проживаємо в центрі матері та дитини. У нас закінчується термін перебування, тож маємо виїжджати з прихистку. При собі не маємо ні одягу, ні необхідних речей. Я не знаю, що робити далі — в мене опустилися руки. Благаю про допомогу.
Я — вдова, мама дев’ятирічного сина, ми ВПО з Донеччини. Третій рік борюся з болем — маю множинні протрузії хребта та артроз, від того запаморочення, печіння та біль. Працювати не можу, живемо на пенсію по втраті годувальника — 2361 грн. Ледве вдається оплачувати оренду. На КТ довелося позичити. На ліки вже не залишилось. Я у відчаї.
Я багатодітна одинока мама, виховую 6 неповнолітніх дітей (8, 7, 6, 5, 4 роки та 4-місячну донечку). Батько дітей бив мене, зловживав алкоголем. Я роки сподівалася, що він зміниться, але, на жаль, допомоги від нього не отримувала жодної. Живу на соціальну виплату — 4200 грн. на місяць, з яких половина йде на суміші, підгузки та ліки для найменшої донечки. Нам немає за що жити.
Через війну у 2014 році та повномасштабне вторгнення я двічі втрачала свій дім. Аби знову стати на ноги, взяла кредит. Зараз навчаюся на психологічному факультеті та працюю в лікарні з військовими. Потерпала від аб’юзивних стосунків.Я хворію на депресивний розлад і маю чергове загострення. Потребую ліків, які на жаль дуже дорогі для мене. Прошу допомоги, аби пройти лікування, віддати кредит й повернутись до життя, де зможу допомагати іншим.
Я з Краматорська. Наприкінці 2024 року дізналася про онкологію — рак шийки матки 2 стадії та анемію тяжкого ступеня. Пройшла хіміо- та променеву терапію, і наразі потребую продовження лікування й дообстежень. Живу з 15-річним сином, на обстеження їжджу до Харкова. До захворювання працювала, але через стан здоров’я була змушена звільнитися. Грошей на аналізи не маю зовсім. Потрібно пройти КТ, яке коштує 3950 грн. Я у відчаї.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.