Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Я з Макарова Київської області. Наше містечко пережило всі жахи війни – обстріли, вуличні бої, мародерства, знущання над цивільними - згвалтування жінок та вбивства чоловіків. Я, дочка і старенька мама виїхали 5 березня тому живі. Потребуємо трохи допомоги поки не повернемося додому.
Мій чоловік мене душить, раз на місяць-два. Я його боюсь, у мене панічні атаки. З мого дому не йде, вигнати його сил у мене нема. У мене кредит, і син, я без постійної роботи. І дуже невпевнена у собі.
Ми з Маріуполя. У нас діти-аутисти. Ми втекли на Західну Україну і живемо в хостелі. Так виглядає, що соцвиплати маріупольцям призупинені. У нас взагалі немає коштів, а потрібно тепле харчування та ліки для дітей.
Я з трьома дітьми у притулку для потерпілих від насильства. Мене побив чоловік і більше я до нього не повернуся. Раніше я працювала поштаркою, а потім була в декреті. Я піду на роботу і стану на ноги. Але зараз у нас нема що їсти. І одягу в дітей теж нема.
У мене інвалідність з дитинства, живемо вдвох зі старенькою мамою, на дві пенсії. Ледь вистачає на їжу. Шию і продаю іграшки. Буду вдячна за фінансову допомогу на ліки, а також за постіль і рушники.
У мене 7 дітей. Чоловік загинув півроку тому. Його родичі мене зреклися і винять в його смерті. Ми з дітьми живемо в притулку. Притулок мають закрити на ремонт. Нам треба орендувати житло, але на це бракує коштів.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.