Емма

58 років

Я можу шити одяг в тому числі й на нестандартні фігури, шию практично все. Якби ви мені щось замовили – було б чудово!

Хочу допомогти

Коли я народжувала сина 25 років тому, то навіть в страшному сні не могла припустити, що буде.

Він не працює, випиває, цілими днями спить. Їжу, яку я купую, він знаходить і з'їдає і ще має претензії, що мало купую. Кілька тижнів тому він штовхнув мене в коридорі, я впала, вдарилася головою до полички та втратила свідомість. Не знаю, скільки пролежала так. Як прийшла до себе почула, що він у ванні приймає душ. Щоб зайти в ванну він мав переступити через мене – я лежала без свідомості, а з голови текла кров. Я викликала поліцію. Вони приїхали і винесли йому припис. Зараз він не приходить додому. Я подала заяву, щоб суд виніс припис, щоб він не мав права повертатися. Сподіваюся, що все вдасться!

Я втратила роботу, коли почався карантин і зараз маю хіба епізодичні підробітки. Маю значні борги по комунальних платежах. Квартплата – 5,5 тисяч боргу, газ, світло і вода – теж багато. Боялася, що на зиму відріжуть. Я постійно спала в кількох шкарпетках, рукавицях, дуже економила на опаленні з цими боргами.

хочу допомогти ♥наступна історіяА потім в один день жінка, яка захотіла залишитися анонімною, скинула мені всю суму боргу! Я повірити не могла! Я дуже вдячна за те, що змогла виплатити борги і можу тепер підкрутити опалення і не мерзнути так.

Добро обов'язково повернеться цій жінці, яка мені допомогла. Бо я не буду мерзнути!

А ще до мене почали звертатися із замовлення на пошиття. Звісно складно, коли людина з іншого міста – бо я люблю, щоб все було ідеально, щоб жодної складочки. Але тепер стало справді легше справляти з усім.

Мою увагу привернуло, що Емма займається шиттям (я сама в'яжу і вишиваю). І бабуся моя більшість життя пропрацювала швачкою... Підтримати Емму швейним замовленням чи роботою немає можливості - тому я вирішила хоча б допомогти коштами. Я би хотіла, щоб мій контакт залишився анонімним. Хай у неї все налагодиться, особливо та історія з сином

—розповіла нам благодійниця, яка побажала залишитися анонімною