Неоліна

83 роки

Разом з чоловіком, якому 80 років, потерпаємо від насильства від невістки та онука. Син у в'язниці, дочка померла. Невістка живе з нами без нашої згоди.

Хочу допомогти

Я мешкаю у спальному районі Львова разом із чоловіком, якому 80 років.

Ми регулярно потерпаємо від насильства від невістки та онука.

За спеціальністю я вчителька музики, маю 36 років стажу. Співала на найбільших концертах Львова. Чоловік військовий і ми з сім'єю часто переїжджали. Я виховувала двох дітей і працювала в школах та давала приватні уроки.

П'ять років тому мого сина посадила у в'язницю. Тоді ж померла моя донька. Ми фактично залишилися без опіки.

Відтоді невістка регулярно б'є мене і вимагає приписати у квартирі разом із сином. Забороняє грати на піаніно і слухати музику. Вона живе там без нашої згоди. Щодня обзиває нас із чоловіком. Ми звернулися до поліції з вимогою виселити їх.

Невістка також вимагала гроші на те, щоб викупити сина з в'язниці. Я збирала пляшки там макулатуру. Віддавала все їй, але сина так і не звільнили.

Я сама оплачую комунальні й купую продукти. Кілька років 35-річна невістка не працювала взагалі та просила гроші в мене.

Зараз вона регулярно б'є мене: по голові, руках та ногах, світила ліхтариком в очі. Побої знімали, за цією справою вже відкрито кримінальне провадження.