Роксолана

29 років

Чоловік покинув з трьома дітьми, наймолодшій дитині тоді було пів року. Маю борг за оренду та комунальні. Потребую грошової допомоги, підгузники будь-якої марки № 4-5 і суміш Малютка з гречаним або вівсяним борошном.

Хочу допомогти

Я залишилася сама з трьома дітьми. Чоловік покинув нас у березні, наймолодшій дитині тоді було пів року. Я сама на зйомні квартирі, а страшим донечкам 10 і 2 рочки.

Народилася я в Кіровогорадській області, працювала продавчинею. Проте повернутися туди вже нема до кого, батьки померли, а брат переїхав у Росію. Спочатку я з донькою від першого шлюбу переїхала до Києва. Там з подругою ми знімали однокімнатну квартиру.

Пізніше познайомилися з другим чоловіком і переїхали до його рідного міста на Заході України. У нас народилися двоє діток з різницею 1,5 роки. Для мене це стало справжнім випробуванням, багато побуту лягло саме на мене. Чоловік вирішив не терпіти незручностей і пішов, відключив телефони і від березня не виходить на зв'язок. Його родичі нам не допомагають і не хочуть, щоб він повертався. У місті в мене нема друзів, з подругами я можу поговорити тільки телефоном.

Я вдячна, що у місті нам допомагають з продуктами. Діти в їжі не перебірливі, я готую їм супи та варю картоплю.

Ми живемо в орендованому житлі, маємо великий борг за оренду і комунальні послуги. Потребуємо коштів на покриття цього боргу.

Також нам потрібні підгузники будь-якої марки № 4-5 і суміш Малютка з гречаним або вівсяним борошном.