Соломія

47

Я переселенка з великого міста. Я втікала з донечкою від війни та чоловіка тирана. Він знає де ми живемо, він погрожує нам. Він змусив мене вагітну позбутися другої дитини. Я тоді не знала, що це зветься домашнім насильством… Зараз ми без коштів на життя. Чекаємо на суд.

Хочу допомогти

Я переселенка з великого міста. Я втікала з дому з маленькою донечкою, бо в сусідні будинки прилетіла ракета. Але я тікала не тільки від війни… З боку батька дитини ми маємо домашнє насильство. Тільки я зрозуміла це не одразу.

 

Ми одружені 6 років. За кожні гроші, які він давав мені для дитини, він вимагав письмових розписок. Він завжди кричить і принижує. Він погрожує. А коли я завагітніла удруге, змусив мене позбутися дитини.

 

Він постійно наголошує, що в нього є права на дитину. Але водночас він не виконує жодних обов’язків щодо нашої дочки. Я подала на аліменти. Суду ще не було. Мені потрібна підтримка зараз, бо я не можу працювати. У дочки – важке захворювання. Я повинна бути з нею цілодобово.

Solomiya

47

I am a migrant from a big city. I fled with my daughter from war and a tyrant husband. He knows where we live, he threatens us. He forced me to get rid of my second child when I was pregnant. I didn't know then that it was called domestic violence... We were left with no means of living.

I want to help

I am amigrant from a big city. I ran away from home with my little daughter, because a rocket flew into neighboring houses. But I was running away not only from the war... We have domestic violence from the child's father. I didn't understand it right away.

 

We have been married for 6 years. For every money he gave me for the child, he demanded written receipts. He always shouts and humiliates. He threatens. And when I got pregnant for the second time, he forced me to get rid of the child.

 

He constantly emphasizes that he has rights to the child. But at the same time, he does not fulfill any duties towards our daughter. I filed for alimony. There was no trial yet. I need support now because I can't work. My daughter has aserious illness. I have to be with her around the clock.