Валерія

43

Я живу на окупованій Херсонщині. У мене 5 маленьких дітей. У наших краях не залишилося роботи. У мене є чоловік. Окупанти забрали його в полон і сильно побили. Тому що українець. Він у важкому стані. Кошти потрібні просто на їжу та ліки.

Хочу допомогти

Я живу біля Голої Пристані Херсонської області. У мене п'ять дітей – 4 сини і одна дочка. Найменшій дитині 3 рочки, найстаршій – 10. Ми живемо у жорстокій окупації. У нас немає не те що роботи, у нас немає навіть елементарних прав людини. Нас катують і переслідують.

 

Раніше ми з дітьми намагалися виїхати. Але не було зелених коридорів. Неофіційні перевізники просили по 300 доларів із людини. У нас не було таких грошей. Ми залишилися.

 

У мене є чоловік. До війни він працював на фермерських угіддях. Коли почалася війна, жодної роботи вже не залишилося у наших краях. А потім мого чоловіка забрали окупанти. Його сильно били, тому що українець. Він повернувся у важкому фізичному стані. Лікувати його немає чим і немає за що. І в нас немає їжі.

Valeriya

43

I live in the occupied Kherson region. I have 5 small children. There is no work left in our region. I have a husband. The invaders took him prisoner and beat him badly. Because he is Ukrainian. He is in serious condition. Money is needed just for food and medicine.

I want to help

 I live near Hola Prystanj, Kherson region. I have five children - 4 sons and one daughter. The youngest child is 3 years old, the oldest is 10. We live in a brutal occupation. We don't have jobs, we don't even have basic human rights. We are being tortured and persecuted.

 

My children and I tried to leave occupied territory. But there were no green corridors. Unofficial carriers asked for $300 per person. We didn't have that kind of money. We stayed.

 

I have a husband. Before the war, he worked on farms. When the war started, there was no work left in our region. And then my husband was taken away by the occupiers. He was severely beaten, because he is Ukrainian. He returned in a difficult physical condition. We have nothing to treat him. We have no food.