Аліса

18 років

Батько принижує, вигнав з дому через мою орієнтацію. Хочу скласти ЗНО та поїхати якнайдалі. Потребую грошей на антидепресанти, маю офіційний рецепт

Хочу допомогти

Через упередження до моєї орієнтації я пішла з дому. Зараз живу у подруги і шукаю роботу.

У вересні батько вже виганяв мене з дому, але мама попросила повернутися. Так склалося, що я у своїй сім'ї дитина, що відрізняється від інших. Мене не розуміють саме через мою орієнтацію. В мене погані відносини і з батьком, і з матір'ю. Було таке, що мене закривали під домашній арешт.

Батько сварив нас із матір'ю, коли я приносила погані оцінки. У дитинстві мене часто били. Батько казав, що «троє дітей виросли нормальними, а тут в нас виняток», що я ідіотка, нікуди не вступлю… Він неодноразово казав мені, що я не повинна була народитися.

Я хотіла переїхати від них ще у жовтні, але не вийшло. Минулої осені я страждала від депресії, але ліки мені купили тільки через місяць після відвідування психіатра. Мене просто ігнорували й казали, що то дурниці.

Хочу винаймати квартиру на пару місяців, а далі скласти ЗНО і поїхати якнайдалі. Зараз потребую грошей на ліки. Маю офіційний рецепт від лікаря. Без них у мене знову з'являються суїцидальні думки, панічні атаки, прогресує депресія. Я приймала гідазепам, медапрам (або есцитопрам) і ламотрін. Разом вони виходили приблизно 300 гривень.

Можу працювати як копірайтерка, можу малювати на замовлення, швидко вчуся і хотіла б отримати онлайн-роботу.