Анастасія

26 років

У мене троє дітей, ми - переселенці, втекли із Сумської області. Батько дітей покинув сім'ю ще давніше. Ми зупинилися в Києві. Потрібна допомога, поки я не знайшла роботу.

Хочу допомогти

Ми переселенці - до війни жили у місті Шостка Сумської області. У мене троє дітей – дівчинка 10 років, дівчинка 7 років та хлопчик 3 років. Батько дітей нас покинув ще до війни. Я працювала продавчинею, ми з дітьми орендували житло.

Війна прокотилася по нашому краю дуже сильно – у нас ракетні удари тривають досі. Повертатися туди не можна. Та нам і нема куди, свого житла в нас нема, ніхто нас там не чекає.

Ми виїхали із Шостки 15 березня до Києва. Можливо, то не було найбезпечніше місце, але краще, ніж Сумщина. У Києві були знайомі, допомогли нам трохи одразу. Зараз ми живемо на квартирі, безкоштовно – знайшли волонтери. Мої донечки пішли у 103-тю школу м.Києва. Навчання триває онлайн.

Я підшуковую роботу – касиркою в супермаркет, вже заповнила не одну анкету, чекаю коли мене покличуть. Трохи допомоги отримала у волонтерському центрі – крупи, олія, солодощі. Буду вдячна за допомогу людям – дуже важко із трьома дітьми самій, просто не справляюся.