Людмила

28

Я з Приморська Запорізької області. Мій дім окупований. У мій дім приходили російські солдати з обшуками. Потім я з сином утекла в Запоріжжя. Мама залишилася в окупації та померла від онкології – не було лікарів аби її врятувати. У сина почалася рідкісна хвороба, потрібні кошти на ліки.

Хочу допомогти

Я з Приморська Запорізької області. У мене є син, зараз йому 10 років. Я працювала у державних структурах. Коли відбулося повномасштабне вторгнення, наше місто швидко потрапило в окупацію. Російські солдати ходили з обшуками по квартирах. Вони прийшли і в мій дім. Це було страшно. Я розуміла, що залишатися небезпечно. Дуже не легко, але ми із сином втекли з окупованої території.

 

Ми з сином оселилися у Запоріжжі, ми орендуємо житло. У грудні 2022 року померла моя мама. В окупації не було лікарів, медицини. Я не змогла її врятувати. Мамі було лише 49 років.

 

У Запоріжжі в сина почалася важка хвороба – всі його нігті на руках і ногах покришилися, просто зникли. Виявилося, що це складне і рідкісне генетичне захворювання. Потім у нього почався псоріаз. Потім у мене почалося запалення в правій нирці. Ми постійно купуємо ліки і мазі. Я боюся залишити сина самого і тому не йду на роботу. У Запоріжжі постійні обстріли, мені страшно лишити дитину.

Lyudmyla

28

I am from Primorsk, Zaporizhzhia region. My house is occupied. Russian soldiers came to my house with searches. Then I ran away with my son to Zaporizhzhia. Mother remained in the occupation and died of oncology - there were no doctors to save her. My son has a rare disease, he needs money for medicine.

I want to help

I am from Primorsk, Zaporizhzhia region. I have a son, now he is 10 years old. I worked in state structures. When a full-scale invasion took place, our city quickly fell into occupation. Russian soldiers searched the apartments. They also came to my home. It was terrible. I understood that it was dangerous to stay. It was very difficult, butmy son and I escaped from the occupied territory.

 

My son and I have settled in Zaporizhzhia, we rent an apartment. In December 2022, my mother died. There were no doctors or medicine in the occupation. I could not save her. Mom was only 49 years old.

 

In Zaporizhzhia, my son developed a serious illness - all his fingernails andtoenails crumbled and simply disappeared. It is a complex and rare genetic disease. Then he developed psoriasis. Then I started having inflammation in my right kidney. We constantly buy medicines and ointments. I'm afraid to leave my son alone and that's why I don't go to work. There is constant shelling in Zaporizhzhia, I am afraid to leave my child.