Олена

19 років

Тяжкий депресивний епізод та спроба самогубства. Потреби: Прегабарін 75 мг, Ноофен 500 мг, Сертраловт 50 мг, Сомнумспрей (без дозування), Епілептал 25 мг. 2700 грн. для виплати по кредиту.

Хочу допомогти

Тяжкий депресивний епізод, втрата роботи.

Насправді, я не знаю чи маю моральне право звертатися тут по допомогу, оскільки через мій стан не зовсім можу оцінити її плачевність, оскільки рік видався важким для всіх.

Я вперше з 15 років опинилась без засобів забезпечення себе, крім того, померло дві дорогих мені людини, що в купі з загальною карантинною ситуацією спричинило загострення депресії. Мені знову коштує чималих зусиль вставати з ліжка та робити банальні справи, через що я втратила вже другу роботу, щоб знайти джерело прибутку, щоб платити за кімнату, їжу, ліки довелось взяти перерву в навчанні в університеті, бо це забирало багато часу і було дуже складно морально, хоча вчусь на спеціальності, що мені дуже цікава.

Зараз через карантин на невизначений термін закрили моє третє місце роботи, пошуки нового не увінчались успіхом, як і пошуки підробітку на фріланс біржах, вже півроку живу в кредит і це ще погіршує мій стан, що знову-таки відображається на моїй працездатності.

Восени через хворобу сталася спроба самогубства, через що мені необхідно змінити лікаря, але знову ж таки на більшість фахівців не вистачає коштів. Мене підтримує мама, але і вона заробляє не надто багато, крім того, через хвилювання за мене її стан теж погіршився, через що я змушена, удавати, що в мене все вже добре, щоб її депресивний розлад не вийшов зі стану ремісії. Крім того, з погіршенням стану нервової системи почалися сильні болі в районі серця, запаморочення голови та втрата свідомості, потрібно пройти комплексне обстеження, на яке в моєї маленької сім'ї немає грошей, ба більше - мені доводиться часто пити анальгетики, щоб впоратись з цими фізичними проявами і приховати їх від мами.

Зараз активно розвиваю нові навички (вивчаю програмування), щоб збільшити шанси знайти роботу, але сил і на вивчення нового матеріалу і одночасний пошуку вакансій, де б могла заробити трохи коштів, щоб хоча б виплатити частину грошей з кредиту немає, часу і грошей шукати спеціаліста, щоб покращити мій стан - теж.

Якщо вам потрібні послуги, які я зможу виконати, я дійсно візьму мало грошей і виконаю якісно. Якщо ви можете порадити гарного, але не надто дорогого лікаря в Києві чи дистанційно, буду надзвичайно вдячна.

Є потреба в ліках: Прегабарін 75 мг, Ноофен 500 мг, Сертраловт 50 мг, Сомнумспрей (без дозування), Епілептал 25 мг. Також треба 2700 грн. для виплати по кредиту.

Можу займатися репетиторством з природничих та точних наук, англійської мови (рівень В2), написання сценаріїв (квестів, масових заходів, тощо), написання статей, прози, поезії