Валя

31 рік

Пішла від чоловіка, який регулярно здійснював наді мною психологічне та фізичне насильство. Зараз я потребую матеріальної підтримки та замовлень від клієнтів.

Хочу допомогти

Сама виховую сина, якому 2 роки. Пішла від чоловіка, який регулярно здійснював наді мною психологічне та фізичне насильство.

Офіційно ми були одружені 3,5 роки, проте через те, що чоловік має громадянство іншої країни, разом ми були близько 20 місяців. Протягом цього час чоловік вчиняв фізичне, психологічне та економічне насильство в присутності сина.

Він штовхав мене, душив, бив різним предметами. Все це відбувалося при дитині. Також чоловік кричав, голосно лаявся, залякував та принижував мене, погрожував смертю, якщо я викличу поліцію.

Він ламав меблі та мої цінні речі, розбив вщент попередній мобільний телефон. Регулярно вживав наркотичні речовини. Кілька разів не давав синові спати, міг спеціально трясти його ліжечко. Чоловік влаштовував скандали, в цей час він тримав перелякану дитину на руках та не віддавав сина мені.

На щастя, від осені 2020 року ми не живемо разом, у березні нас офіційно розлучили.

Зараз я потребую матеріальної підтримки та замовлень від клієнтів.

Можу надавати послуги копірайтера, можу проводити аудити сторінок соцмереж, готувати e-mail розсилки, пишу CEO-тексти. Складаю сайти на платформі Tilda. Маю відкритого ФОПа.