Віра

45 років

Боюся повертатися в орендований будинок з сусідом-гвалтівником Потребую 3 - 4 тис. грн. на харчі та одяг Роблю масажі

Хочу допомогти

Я переїхала у Львівську область кілька років тому з центральної України. Я колись подорожувала і мені дуже сподобався Львів, люди, які тут живуть. Я зняла недорогий будинок на 3 роки в одному з сіл під Львовом і почала собі тут жити. Я біоенергетик, роблю масажі, допомагаю людям, які мають проблеми зі здоров'ям. По сусідству зі мною проживає неблагополучна багатодітна сім"я. Там чоловік постійно б'є і гвалтує жінку і вона вже народила 6 дітей. Коли востаннє вона прийшла з роддому, я почула її крик і прийшла до них. Він перестав її бити і пішов. Я посиділа з нею, допомогла прибрати в будинку.

Після того, я час від часу ходила до неї, допомагала... В той день її чоловік подзвонив і попросив, щоб я прийшла допомогти його дружині. Я без жодних підозр пішла. Приходжу - вдома нема ні дружини, ні дітей. Сусід швидко закрив двері на замок взяв сокиру і почав мене примушувати до сексу. Я втікала, кричала, виривалася. Він спочатку бив мене кулаками, а потім кілька разів вдарив по ногах і по руках другою стороною сокири.

Він зґвалтував мене і сказав, щоб нікому не казала - бо мені не повірять, бо я не місцева, а він тут всіх знає. Я вибігла, коли він відкрив двері і викликала поліцію.

Поліція спочатку мені пробувала запропонувати, щоб писати хіба про побої, а про згвалтування не писати. Але я наполягала. Вони мені сказали прийти в райвідділ взяти скерування на експертизу наступного дня. Я прийшла. Я не підмивалася, щоб не змити докази. Аж через три дні мені вдалося пройти експертизу у Львові. Коли сусід дізнався, що я написала заяву про зґвалтування і відкрили кримінальне провадження він дуже розлютився.

Він дзвонив мені і погрожував, що вб'є мене. Я залишилася у Львові. Переночувала кілька ночей у знайомих. А вдень треба було йти, коли вони на роботі... Сиділа біля оперного на лавці і просто не знала, що далі...

Познайомилася з місцевими активістами. Вони подзвонили в Центр "Жіночі перспективи". Поселили в притулок, адвокати займаються моєю справою, ходжу на психотерапію - приходжу до себе. Зараз вже пробую робити масажі. Поки що рука після травми не повністю відновилася. Але якщо будуть клієнти - було б чудово.

Я боюся повертатися в свій будинок, який орендую. Сподіваюся, що сусіда посадять і тоді я зможу повернутися. Зараз мені гостро необхідно 600 гривень, щоб забрати з ремонту свій планшет. І хоча б якісь кошти на харчі та зимові речі.

Шукаю клієнтів у Львові на масаж.